Nogometna groznica već nas sve pomalo trese, a dok s nestrpljenjem čekamo početak Svjetskog nogometnog prvenstva, u Jasku dolazi kazališna predstava inspirirana životnim putem Luke Modrića – najvećeg hrvatskog i jednog od najboljih svjetskih nogometaša svih vremena.
Nenametljiv kao osoba, a briljantan kao igrač, poznat po tome da više govori djelima nego riječima, Luka u svojoj ispovijesti otkriva što ga pokreće na terenu i izvan njega.
Publika će u ovoj predstavi upoznati ne samo nogometnog genijalca, već i sina, oca, supruga i čovjeka koji je uz mnogo odricanja, rada i ustrajnosti stigao do samog vrha.
Iako govori o nogometu, donosi univerzalne poruke o odrastanju, obitelji, upornosti i uspjehu te može poslužiti kao snažna životna inspiracija djeci i mladima – put do uspjeha zahtijeva trud, rad i zalaganje, a unatoč svjetskom uspjehu i slavi, moguće je ostati skroman, prizeman i jednostavan čovjek.
📍 Dom kulture Jaska
📅22. svibnja
🕒 20:00
Ulaznice po cijeni od 12 eura možete kupiti online – https://ulaznice.czk-jastrebarsko.hr/ ili osobno u Centru za kulturu.